Contacteer Quest Real Estate Services



Dagcentrum De Teuten, Lommel

 

Personeelssamenstelling Dagcentrum De Teuten

Sigrid
Sigrid Bielen
sigrid.bielen@dcdeteuten.be
Directie Dagcentrum

 



Anne
Anne Lommers

anne.lommers@dcdeteuten.be

Hoofdbegeleidster Dagcentrum

Eline
Eline Nuyts
eline.nuyts@dcdeteuten.be
Begeleidster Dagcentrum

 



Kelly
Kelly Van Heeswijk

kelly.vanheeswijk@dcdeteuten.be

Begeleidster Dagcentrum

Pieter
Pieter Sybers

pieter.sybers@dcdeteuten.be

Begeleider Dagcentrum

 

 

 

Marijke Van Den Bossche

marijke.vandenbossche@dcdeteuten.be

Begeleidster Dagcentrum

 

 

Els Vanbaelen

els.vanbaelen@dcdeteuten.be

Begeleidster Dagcentrum

 

 

Anske Paeshuyse

anske.paeshuyse@dcdeteuten.be

Begeleidster Dagcentrum

 

 

Caels Patrick

patrick.caels@pietersiemnon.be

Tijdelijk logistiek medewerker Dagcentrum

 

 

 

 

 

In memorian

 

De Raad van Bestuur, de directie, de medewerkers en de jongeren van vzw Jongerenwerking Pieter Simenon melden u met verslagenheid het overlijden van hun dierbare collega, Fons Joos.

Geboren op 4 septemner 1954 en overleden op 11 november 2010.

Graag herdenken we Fons Joos, logistiek medewerker in dagcentrum de Teuten. We zullen hem enorm missen.

Rust zacht.

 

 

 


VACATURES